Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki noktalardan servislerimiz kalkacaktır. Başvurusu onaylanan katılımcılara detaylı bilgi eposta yoluyla iletilecektir.

  • -GEBZE: Otogar, Marmaray, Gebzecenter AVM
  • -İZMİT: Otogar, İstasyon
  • -İstanbul: Tavşantepe Metro İstasyonu

15 Ağustos'ta başvurular bitecek ve ardından; sonucun olumlu ya da olumsuz olduğu yönünde; mail veya telefon yoluyla sizlere bilgi vereceğiz.

Konaklamak için Bilişim Vadisi kampüsü içinde kamp alanımız olacak. Kampımızda kontenjanla sınırlı sayıda çadırlarımız olacak. Eğitim binasına günlük ulaşımı olan öğrencilerimiz için konaklama olmadan eğitimlere katılma imkanı da mevcut.

Kontenjanın dolması durumunda kendi çadırıyla gelebilecek öğrencilere yer temin edilecek.

Konaklama imkanı olmaması nedeniyle gelemeyecek olan öğrenciler, eğitimleri online olarak takip edecekler ama maalesef pek çok sürpriz etkinlik, eğlence, deneyim aktarımı ve network imkanından faydalanamayacak.

Eğitim ve etkinliklerin tamamı ücretsiz. Bilişim Vadisi’nin yemekhanesinden çıkan yemeklerden ücretsiz faydalanma imkanı da olacak. Alternatif olarak vadi içindeki kafelerde ücretli olarak da yemek yenebilir.

Eğitim binası içinde kullanıma hazır ve günlük olarak temizlenecek tuvalet ve duşlar mevcut.

Bize ulaşın ailelerinizi arayıp, ikna etmeye çalışalım. Geleceğinize yol gösterecek bu etkinliği kaçırmanızı istemeyeceklerdir.

Eğitimler; “Sinema, Oyun ve Animasyon” başlıklarında sektörün her yönünü kapsayacak şekilde hazırlandı. Bize göre bir ayağın eksik olması, diğerlerini de eksilttiği için “evet” her eğitime katılmak zorundasınız.

Konferans başlıkları, alacağınız eğitimi daha da derinleştirecek konular içerdiği için, “evet” sertifika almak için konferansa katılmak zorundasınız.

İşbirliği içinde olduğumuz öncü kurumların da imzası ile taçlanacak sertifikanız ileriki dönemde yapacağınız iş başvurularında sizi bir adım öne çıkaracaktır.

İkinizin de başvurusu onay alırsa neden olmasın?

Biz oyun yazmak isteyen, fikirleri, hayalleri olan gençlerle buluşmak istiyoruz ama iyi oyun oynuyor olmaları bu buluşmaya engel değil tabi ki.

Sosyal medyamızı gösterin mesela! Mutlaka heyecanlanacaktır. Katılımcılardan bahsedin, tanışmak isteyecektir. Yine mi olmadı, Beğendiğin oyunların nasıl yapıldığını öğrenmek istemez misin?" yine ilgisini çekemezseniz "Beğendiğin oyunlardan daha iyisini yapmak istemez misin?"

Sonuçlar 10-15 Ağustos tarihleri arasında, mail yoluyla olumlu ya da olumsuz olarak açıklanacaktır. Katılamaz iseniz üzülmeyin, online olarak da eğitimleri takip edebileceksiniz.

hidden

© 2019 Oyunla Gelecek. Her Hakkı Saklıdır
Organizasyon Dijital Medya